Większość z nas marzy o szczupłej sylwetce, ale brak nam motywacji i samozaparcia by ją osiągnąć. Być może jednak nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wprowadzenie w życie kilku niewielkich zmian może ułatwić Ci zrzucenie zbędnych kilogramów. Poznaj te triki!

Nie kupuj jedzenia na mieście. Jeśli chcesz mieć pewność, że jesz zdrowo i nisko kalorycznie, szykuj sobie posiłki w domu. Poza tym dzięki temu zaoszczędzisz również pieniądze, które możesz spożytkować w lepszy sposób 🙂

Nie korzystaj z windy. Postaraj się zrezygnować z windy kilka razy w tygodniu. Jeśli mieszkasz bardzo wysoko, wjeżdżaj nią tylko do któregoś piętra, a potem idź schodami. Zajmie Ci to trochę więcej czasu, ale za to wyrzeźbisz sobie dzięki temu uda i pośladki, a dodatkowo polepszysz kondycję.

Myj zęby po każdym posiłku. Jeśli nie masz takiej możliwości, weź gumę do żucia. Dzięki świeżemu oddechowi, będziesz pamiętać, że niedawno jadłaś i unikniesz zbędnego podjadania.

Wysiadaj 1-2 przystanki przed szkołą, czy uczelnią. Ruch to zdrowie! Szybki marsz spala kalorie, a na efekty nie będziesz musiała długo czekać.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here