Szczupłe ciało w 30 dni
Szczupłe ciało w 30 dni

Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie walki o wymarzoną figurę! Jeżeli chcesz uzyskać szczupłe ciało w 30 dni, to podejmij z nami FIT wyzwanie! Zacznij już dziś!

Do lata zostały już tylko 2 miesiące, więc jeżeli chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki i zdążyć ze zrobieniem wymarzonej formy do wakacji, zacznij ćwiczyć już teraz. Podejmij z nami FIT wyzwanie, aby uzyskać szczupłe ciało w 30 dni.

 1. Jak uzyskać szczupłe ciało w 30 dni?
 2. Efekty, na jakie możesz liczyć po 30 dniach ćwiczeń
 3. Zasady FIT wyzwania
 4. Wyzwanie: Szczupłe ciało w 30 dni – poszczególne ćwiczenia
 5. Dieta podczas FIT wyzwania

Szczupłe ciało w 30 dni! Podejmij z nami wyzwanie!

*Kliknij w obrazek, aby wyświetlić jego pełny rozmiar*

Jak uzyskać szczupłe ciało w 30 dni?

To, jak po 30 dniach będzie wyglądać Twoje ciało, zależy od kilku czynników:

 • Jaka jest Twoja waga początkowa,
 • Jak często ćwiczyłaś do tej pory (pamięć mięśniowa przyspiesza chudnięcie),
 • Czy stosowałaś niskokaloryczną dietę,
 • Jakie są Twoje uwarunkowania genetyczne.

Efekty, na jakie możesz liczyć po 30 dniach ćwiczeń

Efekty, jakie uzyskasz po miesiącu ćwiczeń, są indywidualną sprawą, ale z pewnością różnica będzie zauważalna. Twoje ciało bez wątpienia się wysmukli, a cellulit będzie mniej widoczny. Treningi cardio wpłyną na całą Twoją sylwetkę, z kolei pozostałe zestawy ćwiczeń zadziałają na poszczególne partie ciała.

W ciągu miesiąca wyrobisz sobie nawyk ćwiczeń i pilnowania diety. Jeżeli w kolejnym miesiącu będziesz kontynuowała ten plan, to w wakacje będziesz mogła z dumą ubrać bikini, szorty oraz krótki top!

Zasady FIT wyzwania

Ćwicz przez 6 dni w tygodniu, a jeden dzień przeznacz na odpoczynek. 3 razy w tygodniu wykonuj treningi cardio, a w pozostałe dni 10-minutowy trening na wybraną część ciała z Mel B + ćwiczenia na boczki z Tiffany.

Wyzwanie: Szczupłe ciało w 30 dni – poszczególne ćwiczenia

Rozgrzewka

Każdy trening zacznij od rozgrzewki. To bardzo ważne, aby dobrze przygotować mięśnie do ćwiczeń. Zmniejszysz w ten sposób ryzyko kontuzji. Wystarczy kilka minut, aby ciało zdążyło się rozgrzać.

Ćwiczenia cardio

Trening cardio powinien trwać minimum 40 minut. Chodzi o to, aby Twoje tętno przyspieszyło, a po skończonych ćwiczeniach masz odczuwać zmęczenie. Przykładowe ćwiczenia cardio:

 • Szybki marsz,
 • Marszobieg,
 • Jazda na rowerze,
 • Bieganie,
 • Taniec,
 • Pływanie,
 • Zestawy treningowe, takie jak:

Mel B

Zestawy ćwiczeń z byłą Spicerką zna chyba każdy. Jeżeli jakimś cudem nie miałaś z nimi do czynienia, zamieszczamy je poniżej:

Trening na brzuch:
Trening na nogi:
Trening na pośladki:

Tiffany

Ćwiczenia na boczki wykonuj 3 razy w tygodniu (na początku możesz rzadziej, ze względu na zakwasy).

Rozciąganie

Po każdym treningu poświęć 5 minut na rozciągnięcie mięśni. Dzięki temu szybciej się zregenerują.

Dieta podczas FIT wyzwania

Z pewnością wiesz o tym, że same ćwiczenia nie wystarczą, aby schudnąć w 30 dni. Dieta jest równie ważna (o ile nie ważniejsza). Musisz być na deficycie kalorycznym, aby kilogramy zaczęły spadać w dół.

Wskaźnik BMR pomaga obliczyć podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, poniżej którego nie powinnaś schodzić. Więcej na jego temat znajdziesz w naszym wpisie: BMR, czyli ile powinnaś spożywać kalorii w ciągu dnia

Na czas wyzwania zrezygnuj ze spożywania słodyczy, napojów gazowanych, chipsów, fast foodów i przetworzonej żywności. Zamiast tego zwiększ ilość warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych oraz zdrowych tłuszczy w swojej diecie. Nie zapominaj także o wodzie! Minimum 1,5 litra, a latem nawet 2 litry.

To jak, zaczynamy?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj