Jak wybrać matę do jogi?

Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z jogą albo nie masz już pomysłu na kolejne praktyki, to w tym wpisie zaproponujemy Ci kilka sesji z Małgorzatą Mostowską.

Niedawno na naszej stronie pojawił się wpis z propozycjami sesji jogi z popularną instruktorką, Małgorzatą Mostowską. Mamy nadzieję, że masz ochotę na więcej, bo w tym wpisie przychodzimy z kolejną porcją praktyk. Zapraszamy!

Top 3 sesje z Małgorzatą Mostowską #2

#1. Joga na dobranoc

W poprzednim wpisie proponowałyśmy jogę na dzień dobry, więc teraz przyszła kolej na praktykę wieczorną, która po ciężkim dniu nauki, pracy, nerwów i stresu jest wskazana. Dodatkowo na kanale Małgorzaty można znaleźć różne wersje tej sesji, łącznie taką, którą można wykonywać w łóżku.

#2. Joga rozciągająca

Wiele osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z jogą, myśląc że dzięki temu poprawią swoją elastyczność. Na kanale Małgorzaty można znaleźć różne wersje takich sesji, które po regularnym praktykowaniu mogą nawet doprowadzić do tego, że będziesz potrafiła zrobić szpagat.

#3. Joga na stres (ukojenie, uspokojenie)

Jest to odpowiednia sesja dla osób, które są podatne na stres i chcą temu zaradzić. Tą praktykę można również wykonywać po pracy czy szkole, kiedy wracasz do mieszkania zła i zestresowana, że coś poszło nie po Twojej myśli.

Dodatkowo joga również może być wykonywana jako trening, dzięki któremu możesz wyszczuplić dane partie ciała, takie jak nogi czy brzuch.

Polecamy: Top 3 sesje jogi z Małgorzatą Mostowską #1

podstawy jogi

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj