darmowe aplikacje do jogi
Źródło: Pexels

Chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z jogą? Oto 5 najlepszych darmowych aplikacji na telefon, które Ci w tym pomogą.

Joga staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród dojrzałych kobiet, jak i nastolatek. Jeżeli Ty również postanowiłaś rozpocząć z nią swoją przygodę, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Poniżej przestawiamy najlepsze aplikacje do jogi, które możesz pobrać zupełnie za darmo.

TOP 5 darmowych aplikacji do jogi

#1. Daily Yoga | Fitness Yoga Plan&Meditation App

Blisko 127 tysięcy osób, które pobrało tę apkę, nie mogą się mylić! Aplikacja zawiera treningi oraz sesje w formie filmików o różnej długości, przygotowane przez profesjonalnych trenerów. W darmowej wersji otrzymujemy dostęp do 12-dniowego programu, przygotowanego specjalnie z myślą o osobach początkujących. Wystarczy zarejestrować się przy użyciu adresu e-mail lub połączyć z kontem na Facebooku.

Uwaga! Po zainstalowaniu aplikacji musimy odpowiedzieć na 16 pytań, które mają na celu dopasować indywidualny plan jogi. Jest on niestety płatny. Aby przejść do darmowej wersji należy kliknąć dwa razy na symbol X, który w prawym górnym rogu.

#2. Yoga – Track Yoga

Aplikacja została stworzona z myślą o początkujących, średnio zaawansowanych i doświadczonych joginach, aby prowadzić Cię krok po kroku i umożliwić robienie postępów we własnym tempie. Aplikacja posiada funkcję HD, co pozwala ćwiczyć na dużym ekranie. Możesz wybierać z wielu programów, takich jak: Umysł początkującego, Seria elastyczności, Powitanie słońca, Fitness całego ciała, Joga przed biegiem, Joga po biegu, Joga dla brzucha czy Joga na depresję. Należy zarejestrować się przy użyciu adresu e-mail lub połączyć z kontem na Facebooku.

#3. Keep Yoga – Yoga & Meditation, Yoga Daily Fitness

Średnia ocen tej aplikacji wynosi 4,7. To naprawdę sporo! Aplikacja Keep Yoga zawiera kilkadziesiąt treningów z podziałem na różne poziomy trudności. Do wyboru mamy sesje intensywne, relaksacyjne oraz wzmacniające dane części ciała. Przydatną opcją jest możliwość ustawienia przypomnień, które mają za zadanie motywować nas do regularnych ćwiczeń.

#4. Lotus Yoga

Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Do dyspozycji masz setki gotowych sesji oraz planów jogi, dzięki którym zwiększysz swoją elastyczność, równowagę lub poziom energii. Oprócz sesji i planów aplikacja oferuje również zajęcia medytacyjne, klasy niestandardowe (możliwość tworzenia własnych sekwencji), a także ponad 450 instruowanych pozycji jogi wraz z filmami. Dodatkowo mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych oraz list utworów ze Spotify.

#5. 5 Minute Yoga

Ta aplikacja jest idealna dla wszystkich tych, którym zależy na szybkich i łatwych codziennych treningach jogi. Każda sesja składa się z kilku prostych, ale skutecznych pozycji jogi, dzięki czemu jest idealna dla początkujących. Każda pozycja zawiera zdjęcie i szczegółową instrukcję, aby zapewnić poprawne wykonywanie asany. Funkcja timera sprawia, że ??wszystkie pozy są wykonywane w odpowiednim czasie, a każda sesja zajmuje mniej niż 5 minut!

Czytaj także: Jaki powinien być idealny strój do ćwiczeń?

darmowe aplikacje do jogi
Źródło: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj