Ukochany Niny wyjeżdża się uczyć do innego miasta. Czy dziewczyna powinna walczyć o tę miłość?

?Droga Redakcjo,

W kwietniu 2015 poznałam fantastycznego chłopaka. Niebieskooki brunet, starszy o rok. Zakochaliśmy się w sobie bez pamięci… Ale był jeden problem: żadne z nas nie miało odwagi zagadać… Tkwiliśmy więc w takowej relacji długi czas. Na swojej drodze mieliśmy wiele przeszkód: jego kumpel próbował mnie poderwać, obok mojego ideału kręciła się bez przerwy dziewczyna z jego klasy, przez którą popadłam w kompleksy… Mimo to oboje, choć osobno, planowaliśmy wspólną przyszłość… Wiele osób z naszego otoczenia wiedziało o tej kłopotliwej sytuacji i w miarę możliwości starało się nam pomóc. Pod koniec maja zeszłego roku sytuacja była już dla mnie nie do zniesienia. Nie mogłam znieść myśli, że nie mam odwagi na związek z miłością mojego życia.

Czytaj dalej:

6 KOMENTARZE

  1. Ja uważam że jak go kocha tak naprawdę to powinna z nim porozmawiać szczerze jak da to jakieś skutki to póżniej o niego walczyć. Takie jest moje zdanie.

    • Powiedział jej potem prawdę. Że nie umiałby ciągnąć związku na odległość. Ale ja na miejscu Niny chyba bym go sobie darowała. Niejeden fajny chłopak czeka na tak oddaną dziewczynę, jak ona 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here