Paulina od kilku miesięcy jest w związku z chłopakiem z biednej rodziny. W liście do redakcji pyta, czy ten związek ma sens.

Kiedy w grę wchodzą uczucia i miłość, wszystko inne nie powinno mieć znaczenia. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo i czasami dla niektórych najważniejsza jest opinia otoczenia, a nie uczucia tej najbliższej osoby. W podobnej sytuacji znalazła się nasza czytelniczka, Paulina, która w liście do nas postanowiła opowiedzieć swoją historię.

,,Cześć dziewczyny, piszę ten list, bo w sumie nie mam komu się wygadać, a potrzebuję porady.

Od kilku miesięcy jestem w związku z chłopakiem. Niby wszystko jest okej, ale jest jeden problem, bo ma jakby to powiedzieć gorszy ?status” ode mnie. Ma mniej kasy i nie ma takiej paczki znajomych. Wiem, że to nie jest najważniejsze, ale nie ma się co oszukiwać, że to się w ogóle nie liczy. Ktoś może zapyta po co w takim razie z nim jestem. No więc jestem z nim bo jest mega przystojny i zabawny, dobrze się czuję w jego towarzystwie, bo umie mnie rozśmieszyć i jest mądry. Niestety nie uczy się bardzo dobrze i martwię się o jego (albo naszą) przyszłość. Jak nie jest za bardzo ambitny to się nie wyrwie z biedy i nie będzie w przyszłości dobrze zarabiał, a sorry ale ja go nie będę utrzymywać.

Wcale nie jestem pusta, bo może ktoś tak pomyśli. Doceniam zalety mojego chłopaka, ale niestety jest on obiektem kpin wśród moich znajomych. Nie pochwalam ich zachowania, ale mają troszeczkę racji, bo on się kiepsko uczy, a mógłby nad tym popracować, bo nie jest głupi. Znajomi mi go odradzają, że nie ma ambicji i naprawdę się zastanawiam, czy to dalej ma sens. Rozmawiałam z nim o tej nauce, ale jemu się nie chce. Czy warto być z takim nieambitnym chłopakiem? Paulina.

Polecamy: ?Jak zdobyłam dowody, że mój chłopak jest niewierny?

Wstydzę się mojego chłopaka
Źródło zdjęć: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Zacznijmy od tego że jeśli nie pracujecie bo nie jesteście dorośli to wasi rodzice nie wy są bogaci bardziej czy mniej , jesteś pustą lalką i tyle

  2. Dokładnie zgadzam się z komentarzem Czytelniczna.Twoi znajomi są albo puści albo zazdrośni.Jesli dobrze się czujesz z tym chłopakiem i coś do niego czujesz to oceny,status czy wasi znajomi nie powinni stawać wam na drodze.A co do ocen znam wiele osób które mają same 4-6 a w życiu sobie nie radzą i są nieogarnięci.

  3. Chyba jesteś faktycznie pusta. Zerwać z chłopakiem bo złe się uczy i jest biedny… w milosci liczy się to czy dobrze się z nim czujesz, czy jest dla ciebie dobry, czy cię wspiera. Jeśli ty patrzysz na to w ten sposób ze nie jest ambitny bo się złe uczy to nie wiem co masz w głowie. Nie zawsze nauka jest wyśmienita a może akurat w przyszłości znajdzie taka prace w której będzie się starał. Zapytaj o jego zainteresowania i pchaj go w nie. Napewno z nim nie zrywaj jeśli się przy nim dobrze czujesz. A znajomi najwyraźniej są zazdrośni bo widzę ze jest dla ciebie dobry ale dopatrują się w nim negatywów żeby ich samoocena się podniosła. Bardziej bym się zastanowiła nad zmiana znajomych 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj