Klaudia zakochała się w zajętym chłopaku i nie wie, co powinna zrobić w tej sytuacji. W liście opisuje swoją sytuację i liczy na Wasze wsparcie.

W życiu nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czasami serce mówi jedno, a rozum drugie. Co wtedy zrobić? Iść za głosem serca, czy kierować się rozumem? W takiej trudnej sytuacji znalazła się nasza czytelniczka, Klaudia. Przeczytajcie jej list i doradźcie, co powinna zrobić w tej sytuacji.

,,Droga Redakcjo! Mam nadzieję, że dodacie mój list na stronie, bo liczę na pomoc czytelniczek. Proszę też z góry, żeby mnie nie hejtować, bo przechodzę teraz piekło, tzn. sama ze sobą toczę walkę i nie potrzebuję, żeby mnie dodatkowo dobijać…

Nie będę podawać swojego wieku, bo to nie ma w sumie znaczenia no i im mniej napiszę, tym lepiej. Oto moja historia. Poznałam GO na zajęciach dodatkowych w szkole. Dosiadł się do mnie i super nam się gadało. Jakbyśmy znali się od kilku lat. Po kilku zajęciach postanowiłam znaleźć go na fejsie. Nie było to trudne, więc zostaliśmy szybko znajomymi i prowadziliśmy tam długie rozmowy. Niestety M. ma dziewczynę od roku. Udaję jego koleżankę, a w duszy tak naprawdę cierpię. Jestem taka głupia, że nawet lajkuję im ich wspólne zdjęcia, chociaż tak naprawdę mam nadzieję, że się rozstaną.

Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, bo niby jest zajęty, ale sam do mnie też pisze, a ja czuję, że zakochuję się w nim coraz mocniej. Co robić? Powiedzieć mu co czuję, czy zerwać z nim kontakt? Musiałabym wtedy chyba zmienić szkołę, bo nawet jak zrezygnuję z zajęć dodatkowych, to będę go widywać na korytarzu. Co byście zrobiły na moim miejscu? Będę wdzięczna za porady”.

Czytaj: ,,Mój chłopak jeszcze mi się nie oświadczył. Czy powinnam go rzucić??

Źródło zdjęć: Pinterest

9 KOMENTARZE

 1. Ja uważam,że powinnaś poczekać jak to dalej się rozwinie.. Może on sam zrozumie,że jednak nie kocha tej dziewczyny i myśli o Ciebie 🙂
  Albo traktuje Cię jako przyjaciółkę której może wszystko powiedzieć i z która się świetnie dogaduje ;/

 2. Nie napiszę ci żadnej rady, bo… jestem w podobnej sytuacji, a nawet gorszej, bo mam mniejsze szanse na bycie z moim kraszem niż ty ze swoim. Powiem ci jedynie, że współczuję i że wiem, jak się czujesz. Powodzenia!
  P.S. Jeżeli chodzi o mnie, to ja czekam po prostu na to, co się stanie. Skoro los podsunął mi tego chłopaka, to powinien podsuwać mi jeszcze wiele sytuacji/wydarzeń/chłopaków. Po prostu czekam.

 3. Myślę że, powinnaś mu lekko podsunąć myśl że on ci się podoba i obserwuj jego zachowanie 🙂 Możesz nawet wykorzystać koleżanki do pomocy 😉 Wtedy będziesz miała jasny obraz sytuacji i jeśli on czuje coś do ciebie to może zerwie z dziewczyną, a jeśli nic nie czuje to przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz 😉 Jeżeli jednak jego zachowanie będzie wskazywać, że nic do ciebie nie czuje to możecie nadal być przyjaciółmi (wtedy nadal będziesz się źle czuć) albo zerwać (ograniczyć) z nim kontakt i poszukać innego fajnego chłopaka ;)) Powodzenia!

 4. Ja ci proponuje abyś mu lekko „podsunęła” myśl że może ci się podobać, a wtedy zobaczysz jak on zareaguje 🙂 Jeżeli odwzajemnia twoje uczucia i zobaczy, że on też ci się podoba może zerwie z dziewczyną, a jeśli nie odwzajemnia tego co czujesz to będziesz miała jasny obraz sytuacji 😉 Ale jeśli on jednak nie czuje tego co ty to powinniście albo pozostać przyjaciółmi przez co możesz nadal czuć się źle, lub zerwać kontakt i trochę się od niego odsunąć, może poznasz innego fajnego chłopaka 🙂 Powodzenia!

 5. Ja ci proponuje abyś mu lekko „podsunęła” myśl że może ci się podobać, a wtedy zobaczysz jak on zareaguje 🙂 Jeżeli odwzajemnia twoje uczucia i zobaczy, że on też ci się podoba może zerwie z dziewczyną, a jeśli nie odwzajemnia tego co czujesz to będziesz miała jasny obraz sytuacji 😉 Ale jeśli on jednak nie czuje tego co ty to powinniście albo pozostać przyjaciółmi przez co możesz nadal czuć się źle, lub zerwać kontakt i trochę się od niego odsunąć, może poznasz innego fajnego chłopaka 🙂 Powodzenia!

 6. Moim zdaniem powiedz mu co czujesz jeżeli on nie czuje tego samego to powie ci wprost abyście się przyjaźnili a jeżeli on też leci na Ciebie to pewnie by to wszystko przemyślał i może by zerwał z tą dziewczyną. A i nie radzę budować szczęścia na czyimś nieszczęściu , jeżeli oni są razem szczęśliwi to nie powinnaś się wtrącać ale jeżeli między nimi nie jest dobrze to droga wolna i możesz działać

 7. Przykro mi, ale ci nie pomogę, bo nie mam pojęcia co powinnaś zrobić… Ale chyba najlepiej powiedzieć mu o tym, tyle że może się to skończyć całkowitym zerwaniem kontaktu :/

 8. Powiedz mu ze musicie skończyć ta znajomość bo ty się w nim powoli zakochujesz i wgl no i to nic że na korytarzu będziesz go widzieć, a może o też coś do ciebie poczuł jak do ciebie sam pisze ??

 9. Powiedz mu ze musicie skończyć tą znajomość bo on ma dziewczynę a ty się w nim powoli zakochujesz i wgl no i to nic że to będziesz widzieć na korytarzu postaraj się o nim zapomnieć, a nose on też coś do ciebie poczuje jak do ciebie sam pisze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj