Byliście parą przez jakiś czas i rozstaliście się, ale postanowiliście dać sobie drugą szansę? W tym wpisie sprawdzamy, czy związek z byłą dziewczyną to dobry pomysł.

Mówią, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a jednak związek z byłą dziewczyną nie musi być z góry skazany na porażkę. Choć zdarza się, że decyzja o powrocie jest błędem, wiele osób, które zaryzykowało i zawalczyło o swoją miłość, nie żałuje. Jeśli wahasz się, jaką podjąć decyzję, czytaj dalej!

Związek z byłą dziewczyną – za i przeciw

W podjęciu ważnych życiowych decyzji często przydatna okazuje się lista ,,za” i ,,przeciw”.

Związek z byłą dziewczyną – za:

  • Jeżeli powód Waszego rozstania był błahy i oboje chcecie dać sobie drugą szansę, zdecydowanie warto spróbować.
  • Być może to zachowanie Twojej dziewczyny przyczyniło się do rozpadu Waszego związku. Jeśli jednak ona zapewnia, że pracowała nad sobą, możesz zaryzykować i przekonać się, czy faktycznie tak było.
  • Z pewnością wracając do byłej dziewczyny, nie musisz obawiać się, że spotka Cię jakaś niemiła niespodzianka. W końcu znacie swoje wady i zalety, więc nic nie powinno Was zaskoczyć.

Związek z byłą dziewczyną – przeciw:

  • Wiele związków rozpada się z powodu nieakceptowalnych cech charakteru bądź zachowań jednego z partnerów. Powrót wiąże się z nadziejami na poprawę, niestety zazwyczaj po pewnym czasie okazuje się, że nie zmieniło się nic.
  • Jeżeli rozważasz powrót do byłej dziewczyny, ponieważ czujesz się samotnie, a na horyzoncie nie pojawiła się żadna nowa kandydatka, dobrze się zastanów. Taka decyzja może być z góry skazana na porażkę.
  • Powrót do byłej dziewczyny może przynieść więcej rozczarowań niż radości. Ponieważ znacie się już na wylot, nie będzie mowy o poznawaniu się i motylkach w brzuchu przed każdym spotkaniem.

To, czy związek z byłą dziewczyną ma szansę się udać, zależy od wielu czynników. Istotne jest to, jak długo byliście razem, z jakiego powodu się rozstaliście i czy Wasza relacja była zgodna czy pełna kłótni.

Uważasz, że związek z byłą dziewczyną ma szansę przetrwać? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Zachowania, które zniszczą Twój związek

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj