,,Planuję sprzedać swoje dziewictwo

Nasza czytelniczka planuje przeżyć swój pierwszy raz z kimś innym niż jej chłopak. Wszystko po to, aby nabrać wprawy i się nie wyjść na niedoświadczoną.

,,Chcę zrobić to z kimkolwiek, żeby nabrać wprawy”

,,Cześć, postanowiłam do Was napisać, bo jestem ciekawa opinii innych. Chcę pozostać anonimowa, bo jednak temat jest dość kontrowersyjny.

Od kilku miesięcy spotykam się z chłopakiem i czuję, że to coś poważnego. Wszystko zmierza w kierunku zrobienia TEGO, problem w tym, że ja jeszcze nigdy, z nikim… Mój ukochany myśli, że jest inaczej, bo jakoś tak wyszło w rozmowie, a ja nie wyprowadzałam go z błędu.

Ostatnio przyszło mi do głowy, że mogłabym zrobić to z kimś innym, tak żeby poćwiczyć. Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej wydaje mi się, że to ma sens.

Wiem, że nie każdy to zrozumie i że to trochę niebezpieczne. Mój chłopak nie mógłby się o tym nigdy dowiedzieć. Jestem niemal pewna, że ja bym się nie wygadała, ale musiałabym zyskać pewność, że nie zrobi tego też ten ktoś, z kim bym się przespała.

Czy ktoś ma za sobą takie niezobowiązujące pójście do łóżka i podpowiedziałby mi, gdzie znajdę odpowiedniego kandydata? Z wiadomych przyczyn to musi być ktoś zupełnie obcy”.

Polecamy: ,,Czy powiedzieć chłopakowi, że nie chcę mieć dzieci?”

,,Planuję sprzedać swoje dziewictwo"

3 KOMENTARZE

  1. Dziewczyno, to jest tak głupi pomysł, że aż brak mi słów!!! Na bank będziesz tego żałować, a jak Twój chłopak się dowie o zdradzie, to nigdy Ci tego nie wybaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj