Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy dziewczyna, która wpadła Ci w oko, odwzajemnia Twoje uczucia? W tym wpisie znajdziesz 5 sygnałów, które świadczą o tym, że nie masz na co liczyć.

Zanim wyznasz miłość dziewczynie, która skradła Twoje serce, upewnij się, czy masz u niej szanse. Poniżej znajdziesz 5 sygnałów, które świadczą o tym, że powinieneś sobie odpuścić.

5 sygnałów, że nie masz u niej szans

#1. Nie inicjuje z Tobą kontaktu

Zawsze, kiedy się do niej odezwiesz, możesz liczyć na odpowiedź, ale ona sama nigdy nie wyjdzie z inicjatywą i nie napisze do Ciebie jako pierwsza? Prawdopodobnie bardzo Cię lubi i traktuje jak kumpla, ale nic ponadto.

#2. Nie flirtuje z Tobą

Kiedy rzucasz w jej kierunku zaczepny tekst, ona niemal natychmiast zmienia temat albo udaje, że nie słyszy? Być może robi to dlatego, że nie wie, jak powinna zareagować, a nie chce Ci robić niepotrzebnych nadziei.

#3. Wspomina o innym chłopaku

Dziewczyna wspomina często o kimś innym albo mówi, że ma chłopaka? Nie licz na to, że robi to po to, aby wzbudzić w Tobie zazdrość. Bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu traktuje Cię jak kolegę.

#4. Odmówiła wyjścia na randkę z Tobą

Zaproponowałeś spotkanie we dwoje, a dziewczyna odmówiła? Nie łudź się, że ona robi to po to, aby się z Tobą droczyć. Tak naprawdę u dziewczyn słowo ,,nie”, oznacza najczęściej… nie. Lepiej zacznij szukać innego obiektu zainteresowań.

#5. Nie wysyła Ci żadnych sygnałów

Zazwyczaj, kiedy wpadniemy komuś w oko, możemy zauważyć, że ta osoba zachowuje się wobec nas w sposób szczególny. Zauważamy subtelne sygnały, które wysyła w naszym kierunku. Jeżeli Ty niczego takiego nie zauważyłeś, to świadczy o tym, że ona nie traktuje Cię w kategorii kandydata na chłopaka.

Czytaj także: O czym rozmawiać z dziewczyną?

3 metody podrywu
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/555420566543022448

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj