Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, na co dziewczyny zwracają uwagę podczas pierwszej randki? Czytaj dalej!

Pierwsze spotkanie to ważne wydarzenie, gdyż od jego przebiegu zależy dalszy rozwój relacji. Nasze zachowanie oraz wygląd mają wpływ na to, czy dana znajomość będzie kontynuowana. Sprawdź, na co zwracają uwagę dziewczyny w czasie pierwszej randki.

Na co dziewczyny zwracają uwagę podczas pierwszego spotkania?

#1. Schludny wygląd

Dla większości dziewczyn duże znaczenie ma wygląd chłopaka. Zwracają one uwagę na to, aby ciuchy były czyste i względnie wygładzone (nie mogą wyglądać jak wyciągnięte psu z gardła). Powinny również pasować do siebie kolorystycznie.

#2. Dobre maniery

Otwieranie drzwi czy podsuwanie krzesła może wydać Ci się przesadą, ale gwarantujemy, że żadna dziewczyna nie obrazi się, jeśli to zrobisz. Poza tym wypadałoby nie bekać, nie przeklinać i nie puszczać bąków, bo tego typu zachowania odrzucą większość dziewczyn.

#3. Sposób wysławiania się

Używanie przekleństw zamiast przecinków nie sprawi, że w oczach dziewczyn staniesz się bardziej męski. Każdy ma prawo czasem się zdenerwować, ale na co dzień staraj się panować nad swoim językiem.

#4. Poczucie humoru

Każda dziewczyna doceni, jeśli podczas pierwszego spotkania będziesz próbował rozładować atmosferę. Żarty są jak najbardziej pożądane, pod warunkiem, że nie będą dla nikogo obraźliwe.

#5. Osobowość

Dla większości dziewczyn osobowość chłopaków ma bardzo duże znaczenie. To, czy jesteś wygadany, czy bardziej skryty, pewny siebie czy nieśmiały, pracowity czy leniwy i tak dalej. Nie ma określonego zestawu cech, które powinieneś mieć, bo każdy człowiek jest inny. Najważniejsze, to zgrać się z drugą osobą, dlatego warto posiadać umiejętność pójścia na kompromis 🙂

Czytaj także: Jak być bardziej atrakcyjnym?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj