jestem chłopczycą

Agata stała się pośmiewiskiem wśród koleżanek z powodu stylu ubierania się. Przeczytajcie jej list.

,,Hejka wszystkim! Jestem Agata i mam 14 lat. Mam problem z koleżankami z klasy, które się ze mnie śmieją. Czy ktoś też to przeżył i może udzielić mi jakiś porad, jak to przetrwać?

Mam 3 braci i żadnej siostry, więc od małego lepiej dogadywałam się z chłopakami. Nieraz też zdarzyło się, że ,,donaszałam” ubrania po starszych braciach i nigdy mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało. Powiem szczerze, że nawet wolę męskie ciuchy, bo są wygodne. Mam w szafie 1 sukienkę i nawet jak czasem przyjdzie mi do głowy, żeby ją ubrać, to i tak ostatecznie wybieram spodnie.

Jeżeli chodzi o towarzystwo chłopaków, to tak jak już wspominałam, od zawsze lepiej dogadywałam się z płcią przeciwną, ale nie oznacza to, że nie chciałabym mieć też koleżanek. Problem w tym, że one nie chcą się ze mną zadawać. Wolą się ze mnie śmiać. A dlaczego? Bo ubieram się jak chłopak. Kurcze, to takie niesprawiedliwe…

Jak mam przekonać do siebie dziewczyny? One nawet zamiast Agata, mówią do mnie Agat, a na wf-ie zawsze słyszę, że chyba pomyliłam szatnie. Co robić??”.

Polecamy: ,,Moja klasa jest okropna!”

jestem chłopczycą

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

 1. Czegokolwiek byś nie robiła to ludzie i tak znajdą powód żeby się z ciebie śmiać, więc staraj się tym nie przejmować. Wydaje mi się że śmieją się z ciebie,bo są zazdrosne że tak dobrze dogadujesz się z chłopakami. Głowa do góry i nie przejmuj się tymi idotkami.??

  • Jeżeli ten list faktycznie napisała Agata, (bo coraz bardziej te wypowiedzi wyglądają jakby redakcja sobie je zmyślała xD ale nie ważne) to mogę ci powiedzieć tylko tyle że to o czym piszesz to nie jest duży problem, nie masz się co tym przejmowac, bo zdanie rówieśników w tym wieku nigdy nie będzie pochlebne. Bądź sobą a zobaczysz że w wieku nieco dojrzalszym będzie to doceniane

  • mi się też wydaje, że to chodzi o zazdrość, bo laski są takie żałosne, że jak jakaś dziewczyna ma dobry kontakt z chłopakami, to od razu obrabiają jej doope

 2. Sama jestem chłopczycą. 🙂
  Od 4 roku życia interesuję się samochodami. Od kilku lat telefonami. Uważam, że te zainteresowanie dziewczyn jest strasznie mało.
  A makijaż, kosmetyki nudzą mnie.
  Nie cierpię nosić sukienki bo niezręcznie się czuję, a wole nosić spodnie. Bo są wygodne itp.
  U mnie nikt nie ma z tym problemu, ALE nie widzą, że ja jestem chłopczycą.
  Powiedz, że przynajmniej nie interesujesz się babskimi głupotami.

  • Nie ma czegoś takiego jak dziewczęce i chłopięce zainteresowania no chyba że mówimy o bardzo wczesnym etapie rozwoju jak dziewczynce dajemy lalkę do zabawy a chłopcu autko. Ludzie dorośli interesują się różnymi rzeczami i płeć nie ma na to wpływu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj