Źródło: Pinterest

Nasza czytelniczka zakochała się w mało znanym muzyku i nie wie, czy powinna o nim zapomnieć, czy spróbować zbliżyć się do niego. Przeczytajcie jej list.

,,Hej, piszę do Was ten list, ponieważ czuję się bezsilna i nie wiem co mam zrobić.

Mam 15 lat i od września pójdę do 1 liceum. Jak znaczna część nastolatek w moim wieku, uwielbiam słuchać muzyki. Szczególnie jednego rapera. Wolałbym nie podawać jego ksywki, z jasnych przyczyn, ale zdradzę, że jest młodym, utalentowanym chłopakiem z Biłgoraja. Kuba, bo tak ma na imię, jest ode mnie kilka lat starszy, ma 23/24 lata. Nie potrafię oderwać się od jego piosenek, uzależniłam się od jego głosu.

Niedawno jego relacje z dziewczyną się pogorszyły, aż w końcu zerwali. Ta wiadomość spowodowała, że tym bardziej nie jestem w stanie przestać o nim myśleć. Czyżbym się zadłużyła? Dodatkowo Kuba w swoich kawałkach opisuje swój ,,ideał dziewczyny”. Często śpiewa o dużo młodszych od siebie nastolatkach, praktycznie w moim wieku. Czasem mam wrażenie, że opis charakteru i wyglądu bardzo jest podobny do mojego. Ostatnio ciągle o tym myślę, naprawdę bardzo chciałbym go poznać… Niestety trasę koncertową wznowi najprawdopodobniej nie prędzej niż na kolejną jesień, więc do tego czasu mogę się pożegnać ze wszelkimi okazjami spotkania. Jednak ja to odbieram w formie czasu na ćwiczenie nad samą sobą, bo nie ukrywam – zmieniłabym to i owo.

Spędzam dziennie po kilka godzin, bezczynnie wpatrując się w jego zdjęcia oraz jego byłych dziewczyn, analizując cechy wspólne i patrząc czego mi brakuje, mimo iż wiem, że nie powinnam tego robić…

Choć mogłoby się to wydawać zabawne lub nierealne, moje myśli cały czas krążą wokół Kuby, a moja głowa jest pochłonięta wyobrażeniami o naszej wspólnej przyszłości…

Już sama nie wiem, co mam o tym wszystkim sądzić.. błagam pomóżcie mi.”

Polecamy: ,,Nie chcę mieć go już w głowie”

Źródło: https://weheartit.com/entry/103569147

5 KOMENTARZE

  1. Hmm… Ciężka sytuacja. Mam 16 lat. Wiem jak to jest zakochać się w wokaliście. Jest to jednak tylko zauroczenie. Myślisz o nim bardzo dużo. To jest wbrew pozorom normalne.
    Uważam, że powinnaś spróbować napisać do niego list. Może Ci się uda. Trzymam kciuki za to oczywiście ?? Ale myślę, że jeśli Ci nie odpisze to powinnaś sobie dać spokój. Jesteś młoda. Jeszcze napewno nie raz się zakochasz.

  2. Hej! Mma pomysł. Myślę, że pierwszym co musisz zrobić, to zwrócić na siebie jego uwagę, żeby zobaczył że istniejesz. Najlpiej żebyś pojechlaa na całość. Wiec tak. Moim pomysłem jest, żebyś napisala dla niego piosenkę. Skoro on pisze może o tobie, to napisz i nim. O swoich uczuciach które do niego żywisz. I potem nagraj siebie jak śpiewasz ta piosenkę, i wyślij mu. Zobaczy twoją odwagę i kreatywność, mówię ci masz go w garści. Facet będzie zachwycony.

    • Ja zrozumiałam, że on nie wie o istnieniu autorki listu, tylko jego ideał pasuje do niej, ale mniejsza o to. Ten pomysł jest genialny! Jeśli dziewczyna ma ładny głos, to on może nawet jej zaproponować nagranie wspólnego kawałka i wtedy będą mogli się do siebie zbliżyć! ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj