Kosmetyki idealne dla chłopaka
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę P!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę P

Patryk

Patryk jest trochę myślicielem, a trochę aktywistą. Gdy napotyka na trudności i problemy, długo się zastanawia nad ich rozwiązaniem, rozważając każde ,,za” i ,,przeciw”. Jego działaniom towarzyszą przy tym zarówno nerwowość, jak i zwątpienie. Wie jednak, na co go stać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w życiu. Aktywność stanowi dla niego wartość samą w sobie. Chętnie podróżuje, aby się rozwijać lub dokonywać nowych odkryć. Do tego jest niezwykle staranny i precyzyjny, czasem wręcz perfekcyjny. Patryk jest towarzyską osobą i oddanym przyjacielem. Należy jednak pamiętać, iż nie lubi gdy ktoś mu się narzuca albo wścibia nos w jego wewnętrzny świat. Nie znosi także wszelkich kombinacji, i matactw.

Paweł

Charakteryzuje się precyzyjnym umysłem, prawie zawsze udaje mu się to, co zamierzył, chociaż jest dość humorzasty i uparty. Nie jest łatwo się z nim przyjaźnić. Na każdym kroku i we wszystkim musi być lepszy. Wydaje mu się, iż ma prawo do robienia wszystkim niegrzecznych uwag, narzucania swojej woli i uszczęśliwiania innych na siłę. Mimo to jest dobrym i oddanym przyjacielem. Bardzo przeżywa porażki, zwłaszcza moralne, pragnie bowiem we wszystkim doskonałości. To czuły i kochający mężczyzna, ale do głosu dochodzi w nim pewna szorstkość. Kocha swój dom i rodzinę, dla nich robi bardzo wiele, nie daje jednak sobą kierować. Bywa, iż związek z nim to nieustanne rozstania i powroty.

Piotr

Piotr jest ambitny, zdolny i osiąga świetne wyniki we wszystkim, czego się podejmie. Musi jednak mieć narzucony rygor obowiązków, inaczej staje się leniwy i zatraca się w marzeniach. Niestety sam nie potrafi zorganizować czasu pracy ? przyjmuje zbyt wiele obowiązków i zleceń, pracuje nocami i całkowicie nie dba o swoje zdrowie. Potrzebuje nadzorcy albo twardych reguł. Z natury jest prostolinijny oraz wrażliwy, zawsze chętnie udziela pomocy innym. Ma również predyspozycje przywódcze. Jest wybuchowy, nerwowy, chciałby wszystko załatwić od razu. Uważa, iż na wszystkim się zna i sam wszystko zrobi najlepiej. Czasem ciężko się z nim dogadać. Chce być kochanym, ale ucieka, gdy okazuje mu się uczucia.

Przemysław

Jest mężczyzną pełnym cnót. To energiczny oraz bardzo pomysłowy człowiek. Nie przejmuje się i nie zraża łatwo, napotykając przeszkody na drodze do swych dążeń. Obowiązki wykonuje starannie i sumiennie – nie jest leniwy. Wśród znajomych wyróżnia się pogodą ducha oraz błyskotliwością. Otwarty na ludzi, jest duszą towarzystwa. Ceniony za sprawiedliwość oraz gest. Niestety nie najlepiej radzi sobie z własnymi finansami. Potrzebuje partnerki, która będzie umiała zarządzać gospodarstwem i zadba o majątek rodzinny. Przemysław otoczy ją ze swej strony troską, oddaniem oraz autentyczną miłością. To prawdziwy rycerz dla wybranki swego serca i niezwykle rodzinny mężczyzna.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego chłopaka, przyjaciela lub brata? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia męskich imion na literę T

Największe przewinienia chłopaków
Źródło: Pinterest
Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj