Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Patryk. Patryk jest trochę myślicielem, a trochę aktywistą. Gdy napotyka na trudności i problemy, długo się zastanawia nad ich rozwiązaniem, rozważając każde „za” i „przeciw”. Jego działaniom towarzyszą przy tym zarówno nerwowość, jak i zwątpienie. Wie jednak, na co go stać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w życiu. Aktywność stanowi dla niego wartość samą w sobie. Chętnie podróżuje, aby się rozwijać lub dokonywać nowych odkryć. Do tego jest niezwykle staranny i precyzyjny, czasem wręcz perfekcyjny. Patryk jest towarzyską osobą i oddanym przyjacielem. Należy jednak pamiętać, iż nie lubi gdy ktoś mu się narzuca albo wścibia nos w jego wewnętrzny świat. Nie znosi także wszelkich kombinacji, i matactw.

Paweł. Charakteryzuje się precyzyjnym umysłem, prawie zawsze udaje mu się to, co zamierzył, chociaż jest dość humorzasty i uparty. Nie jest łatwo się z nim przyjaźnić. Na każdym kroku i we wszystkim musi być lepszy. Wydaje mu się, iż ma prawo do robienia wszystkim niegrzecznych uwag, narzucania swojej woli i uszczęśliwiania innych na siłę. Mimo to jest dobrym i oddanym przyjacielem. Bardzo przeżywa porażki, zwłaszcza moralne, pragnie bowiem we wszystkim doskonałości. To czuły i kochający mężczyzna, ale do głosu dochodzi w nim pewna szorstkość. Kocha swój dom i rodzinę, dla nich robi bardzo wiele, nie daje jednak sobą kierować. Bywa, iż związek z nim to nieustanne rozstania i powroty.

Piotr. Piotr jest ambitny, zdolny i osiąga świetne wyniki we wszystkim, czego się podejmie. Musi jednak mieć narzucony rygor obowiązków, inaczej staje się leniwy i zatraca się w marzeniach. Niestety sam nie potrafi zorganizować czasu pracy – przyjmuje zbyt wiele obowiązków i zleceń, pracuje nocami i całkowicie nie dba o swoje zdrowie. Potrzebuje nadzorcy albo twardych reguł. Z natury jest prostolinijny oraz wrażliwy, zawsze chętnie udziela pomocy innym. Ma również predyspozycje przywódcze. Jest wybuchowy, nerwowy, chciałby wszystko załatwić od razu. Uważa, iż na wszystkim się zna i sam wszystko zrobi najlepiej. Czasem ciężko się z nim dogadać. Chce być kochanym, ale ucieka, gdy okazuje mu się uczucia.

Przemysław. Jest mężczyzną pełnym cnót. To energiczny oraz bardzo pomysłowy człowiek. Nie przejmuje się i nie zraża łatwo, napotykając przeszkody na drodze do swych dążeń. Obowiązki wykonuje starannie i sumiennie – nie jest leniwy. Wśród znajomych wyróżnia się pogodą ducha oraz błyskotliwością. Otwarty na ludzi, jest duszą towarzystwa. Ceniony za sprawiedliwość oraz gest. Niestety nie najlepiej radzi sobie z własnymi finansami. Potrzebuje partnerki, która będzie umiała zarządzać gospodarstwem i zadba o majątek rodzinny. Przemysław otoczy ją ze swej strony troską, oddaniem oraz autentyczną miłością. To prawdziwy rycerz dla wybranki swego serca i niezwykle rodzinny mężczyzna.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego chłopaka, przyjaciela lub brata? Napisz je w komentarzu!

ŹRÓDŁO TEKSTU: HTTP://WWW.KSIEGAIMION.COM/IMIONA-MESKIE || ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię